Fialová inspirace

Inspirujte se k tvoření fialových šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Fialová inspirace

Středa, 1. Září 2021

Milé korálkářky, milí korálkáři,

pro měsíc září jsme vybrali fialovou barvu. Proč? Protože fialová barva je krásně kontrastní s ponurým a chladivým počasím posledních dnů. Tak si zkusme touhle výzvou přivolat ještě pár slunečných dní!

Svoji fialovou korálkovou chvilku si můžete vychutnat jen pro sebe. Ale taky nám můžete ukázat vaše doplňky a výtvory ve fialových tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Dva se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

A kde hledat inspiraci? 

Fialová barva je považována za jednu ze slavnostnějších. S květinami této barvy se můžeme často setkat při různých ceremoniálech a obřadech. A pokud vybereme jednu květinu, která má skutečně skoro magické účinky, tak můžeme jmenovat třeba levanduli. Její vůně prý člověku zmírňuje nervozitu a pomáhá od stresu a zároveň odpuzuje moly, což také není k zahození… 

Také se vám tahle tajemná barva líbí? Prohlédněte si třeba naši nabídku fialových minerálů a noste kousek tajemna stále u sebe. Přímo v kategorii drahých kamenů a minerálů najdete třeba fluorit, ametyst nebo krásný lepidolit hned v několika velikostech a tvarech.

Slovo “violet”, tedy anglické slovo pro fialovou barvu bylo vůbec poprvé zaznamenáno v roce 1370, ale není pochyb o tom, že i předtím byla fialová oblíbenou barvou, hlavně ve vyšších kruzích. Byla považována za jednu z královských barev, ale fialová na oblečená určovala společenské postavení již v dobách starého Říma.

Více o fialové barvě a o tom, jak působí na lidskou psychiku jsme sepsali specializovaný článek, který si můžete přečíst zde.

Najděte si ty správné komponenty pro váš fialový projekt v této kategorii, kam jsme pro vás pro tento týden shromáždili všechny zlevněné položky!

Určitě ale prozkoumejte i sekci návodů a inspirace. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální výtvor ve fialové barvě. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaše výtvory! <3

Pokud se budete svými fialovými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

Související články

Dárek: Luxusní přívěsek SWAROVSKI

Dárek: Luxusní přívěsek SWAROVSKI

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat kousek z luxusního pokladu plného SWAROVSKI přívěsků, který našel pan Korálek v našem skladu!

Číst více

Pečujete správně o své jantarové šperky?

Pečujete správně o své jantarové šperky?

Ať už přímo vy sami tvoříte šperky z jantaru, nebo jste takový šperk dostali darem, jistě chcete, aby vám vydržel co nejdéle krásný. Přečtěte si proto 10 pravidel, která byste měli v péči o jantarové šperky dodržovat.

Číst více

Objevte poklad jménem jantar

Objevte poklad jménem jantar

Nedávno jsme do nabídky zařadili jantarové korálky v několika různých tvarech a barvách a musíme říct jedno – sortiment jantaru nás úplně okouzlil! Sepsali jsme pro vás proto článek, který vám blíže představí tenhle poklad (nejen) od Baltského moře.

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 492 recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Neděli, 26. Září 2021

100%

Vše v pořádku a rychle dodáno. Jsem velice spokojená.

Ověřený zákazník
Sobota, 25. Září 2021

100%

Vše v pořádku, rychlé dodání

Ověřený zákazník
Pátek, 24. Září 2021

100%

ok obchod , poštovné je děsné