5 tipů na tvoření v zelené barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v zelené barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší dubnové tvořivé výzvy!

5 tipů na tvoření v zelené barvě!

Pátek, 1. duben 2022

Milí tvořivci, 

s jarem se zelená všechno okolo nás, tak jaká jiná barve, než právě zelená by měla být barvou dubnové výzvy od Korálků?

I v rámci této výzvy nám můžete můžete ukázat své šperky a dekorace v zelených tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva kreativní ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek.

I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Dva se můžou těšit na tvořivý balíček a vítěz měsíce na poukázku 500 Kč na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně dle svého výběru.

Jestli se chcete o zelené barvě dozvědět více, přečtěte si náš specializovaný článek o psychologii zelené barvy nebo se můžete třeba inspirovat v tomto článku, kde najdete mimo jiné i výherní příspěvky v rámci loňské zelené výzvy.

Horské panorama jako na talíři

Tvoření s Jesmonite je nejen trendy, ale i velmi zábavné. S Jesmonite pigmenty můžete vytvořit zhruba nekonečno odstínů barev pomocí kombinování s jinými světlejšími nebo tmavšími barvami. A přesně díky takovému míchání vznikl tenhle Jesmonite tácek s odstupňovanými odstíny zelené barvy. Nám motiv připomíná horské panorama, co připomíná vám?  

Zelené kosočtverce z rokajlu PRECIOSA Pastel

Pro všechny milovníky pastelových barev vydala Preciosa vloni novinku - řadu korálků s pastelovým průtahem. Korálky můžete koupit celkem ve čtyřech barvách a jednou z nich je i tato zelená, ze které naše autorka Saša Lysenko vytvořila tuhle krásnou dutinku v setu s náušnicemi

Macramé monstera

Motiv monstery je velmi trendy již několik let. Tento motiv můžeme najít na špercích, je oblíbený i jako tetování nebo dekorace. Tmavě zelená barva uklidňuje a když bude doma na zdi viset třeba tahle krásná monstera z macramé, domov bude jistě působit ještě o něco útulněji, než předtím.

Náramek z malachitu a (zase s tou) monsterou

Aby té monstery nebylo málo, připravili jsme pro vás také jednoduchý návod na stylový náramek z malachitu a Omegacast přívěsku právě s motivem ikonického listu monstery

Boho náušnice se střapcem a minerály

Krom klasických korálků z malachitu máme v nabídce také zlomky, které se přímo hodí pro tvoření šperků v uvolněném boho stylu! Vytvořte si jednoduché náušnice s malachitem, jaspisem, TierraCast a střapcem podle tohoto návodu.

Určitě ale prozkoumejte celou sekci návodů a inspirace. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální výtvor v zelené barvě. Moc se na vaši tvorbu těšíme! <3 Pokud se budete svými zelenými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku. 

 

Související články

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

5 tipů na tvoření ve žluté barvě!

5 tipů na tvoření ve žluté barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření ve žluté barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší březnové tvořivé výzvy!

Číst více

5 tipů na tvoření v červené barvě!

5 tipů na tvoření v červené barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v červené barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší únorové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Velká nabídka produktů, dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Možnost objednávat přes e-shop mi vyhovuje. V klidu si vyberu, promyslím si a pak objednám. Mohu několikrát změnit.