Beadalon

Beadalon Beadalon je známá značka zaměřující se na výrobu šperkařských drátů od roku 1976. Jednou z důležitých složek byla inovace, takže za několik let působení na šperkařském trhu do jejich sortimentu přivítali desítky nových produktů. Najít u nich tak můžete jak elastomer, tak nylonové lanko nebo paměťový drát z nerezové oceli. Sama značka si ze sebe dělá srandu, jelikož prohlašují, že ačkoliv ve svém jménu mají „bead“ neboli „korálek“, prodávají všechno, jen ne korálky.

Konkurenceschopná cena s reputací vysoké kvality

Beadalon si za několik desítek let vybudoval velmi silný status kvalitního výrobce nejen návlekových materiálů. Najít u nich můžete také například kondicioner na nitě, který se stará o to, aby se nylonové nitě netřepily a tím pádem se prodloužila jejich životnost. Díky své kvalitě za velmi dobrou cenu se tak stali jedničkami na trhu. Jejich výroba probíhá především v lokální továrně v USA, což je jedna z věcí, kterou jejich zákazníci oceňují.

 

    

 

Široká nabídka

Jejich sortiment je opravdu velmi bohatý a Beadalon se pyšní tím, že se neustále zaměřují na nové módní trendy a nasazují inovativní novinky se stejným standardem kvality. U nás můžete zakoupit od této světoznámé značky elastomer, který je velmi známý tím, že si zachovává svou elasticitu a časem se nevytáhne jako například jiné značky. Díky tomu jej můžete snadno použít například na výrobu náramků z minerálů nebo z jiných přírodních materiálů, které jsou těžší. Nabízíme také nylonové lanko se 7 vlákny, díky kterému můžete vytvořit jakýkoliv šperk. Toto kvalitní vlákno se méně kroutí a láme a je velmi flexibilní. Také se můžete podívat na paměťové dráty z kvalitní nerezové oceli, které můžete využít nejen na výrobu parádních náramků.

 

  

Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /