Jak dopadla aukce Společnýma rukama?

Třetí ročník projektu Společnýma rukama je u konce. Dražba motýlích šperků pro organizaci DEBRA ČR skončila skvělým úspěchem. Přečtěte si, co o proběhlém projektu říká jedna z hlavních organizátorek Lucie Corral Svobodová.
Jak dopadla aukce Společnýma rukama?

Středa, 7. 2016

Ráda bych za projekt Společnýma rukama poděkovala všem lidem s dobrým a laskavým srdcem.

Aukce „motýlků“ na podporu organizace DEBRA ČR dospěla ke svému, troufám si říci, že velmi úspěšnému, konci. Cílová částka se vyšplhala k neskutečným 42 324 Kč a vydraženo bylo 43 šperků z celkových 45!

Abychom daly šanci těm zbývajícím dvěma motýlím náhrdelníkům, jsou ještě do neděle 11.12.2016 20.00 hodin k mání na webových stránkách http://spolecnyma-rukama.cz/projekty/aukce/. Jeden z nich už má zájemce, celková částka se tedy navýší ještě minimálně o 1210 Kč!

NatalyaAb-náhrdelník1     JanaMichalcová_náhrdelník1

Nyní se nám začaly scházet peníze na transparentním účtu a začíná další mravenčí práce. Shromažďovat adresy úspěšných dražitelů, sledovat jednotlivé platby a odesílat balíčky s krásným obsahem, které udělají radost ať už těm, kteří si je v aukci zakoupili, nebo těm, kterým budou darovány.

Po převedení celkové částky na účet DEBRA ČR už si budeme moct oddychnout a začít pozvolna vymýšlet, do čeho dalšího se s kolegyněmi pustíme.

5     3

Na závěr bych si dovolila opět vzít na pomoc motto DEBRA ČR: „Pomáháme lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce a trpět přitom co nejméně“. A my jsme rády, že prostřednictvím své lásky – šitého šperku – jsme mohly pomoct také. A to i díky vám všem. Děkujeme!

Za všechny členky Společnýma rukama Lucie Corral Svobodová

Související články

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Zapojte se do slosování o naprosto unikátní dárek SWAROVSKI v hodnotě 3 200 Kč! Jak se zapojit se dočtete v tomto článku.

Číst více

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Věnec se čtyřmi svíčkami patří bez pochyby k jednomu ze základních symbolů adventu. Co neděle, to jeden zažehnutý plamínek. Ale i něco tak tradičního, jako je adventní věnec, se může dočkat kreativních inovací. Pojďte se s námi podívat inspirovat možnostmi, jak na to jít letos jinak.

Číst více

Tipy na vánoční dekorace s dřevěnými akcenty

Tipy na vánoční dekorace s dřevěnými akcenty

I letošní Vánoce se ponesou v duchu přírodních materiálů. Vliv skandinávského designu je stále velmi patrný a to i o svátcích. Připravili jsme pro vás tipy na stylově jednoduché dekorace, které si můžete vyrobit doslova za pár minut. A klidně k tvoření můžete pozvat i děti!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 25. Listopad 2021

100%

Spokojenost, vždy.

+ Kvalita
+Rychlost
+Komunikace

Ověřený zákazník
Středa, 24. Listopad 2021

100%

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

Ověřený zákazník
Úterý, 23. Listopad 2021

100%

Vše proběhlo jak mělo. Rychle a bez problémů.