Jak dopadla aukce Společnýma rukama?

Jak dopadla aukce Společnýma rukama? 07.12.2016
Třetí ročník projektu Společnýma rukama je u konce. Dražba motýlích šperků pro organizaci DEBRA ČR skončila skvělým úspěchem. Přečtěte si, co o proběhlém projektu říká jedna z hlavních organizátorek Lucie Corral Svobodová.

Ráda bych za projekt Společnýma rukama poděkovala všem lidem s dobrým a laskavým srdcem.

Aukce „motýlků“ na podporu organizace DEBRA ČR dospěla ke svému, troufám si říci, že velmi úspěšnému, konci. Cílová částka se vyšplhala k neskutečným 42 324 Kč a vydraženo bylo 43 šperků z celkových 45!

Abychom daly šanci těm zbývajícím dvěma motýlím náhrdelníkům, jsou ještě do neděle 11.12.2016 20.00 hodin k mání na webových stránkách http://spolecnyma-rukama.cz/projekty/aukce/. Jeden z nich už má zájemce, celková částka se tedy navýší ještě minimálně o 1210 Kč!

NatalyaAb-náhrdelník1     JanaMichalcová_náhrdelník1

Nyní se nám začaly scházet peníze na transparentním účtu a začíná další mravenčí práce. Shromažďovat adresy úspěšných dražitelů, sledovat jednotlivé platby a odesílat balíčky s krásným obsahem, které udělají radost ať už těm, kteří si je v aukci zakoupili, nebo těm, kterým budou darovány.

Po převedení celkové částky na účet DEBRA ČR už si budeme moct oddychnout a začít pozvolna vymýšlet, do čeho dalšího se s kolegyněmi pustíme.

5     3

Na závěr bych si dovolila opět vzít na pomoc motto DEBRA ČR: „Pomáháme lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce a trpět přitom co nejméně“. A my jsme rády, že prostřednictvím své lásky – šitého šperku – jsme mohly pomoct také. A to i díky vám všem. Děkujeme!

Za všechny členky Společnýma rukama Lucie Corral Svobodová

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto článku.

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.