Amoracast

Amoracast Amoracast je výrobce kvalitních stříbrných komponentů, které potěší nejen milovníky moderních minimalistických tvarů, ale také ty, které zajímá vysoká kvalita a dlouhá životnost svých šperků. Amoracast komponenty jsou v nabídce nejen ze stříbra 925/1000, ale také v pozlacené variantě 14k zlatem. Svým provedením a také inovativními tvary, které jdou ruku v ruce s novými trendy, se tak stává tento výrobce stále více populární v odvětví šperkařství.

AmoracastInovace na poli šperkařství

Ačkoliv zakladatelka značky Amoracast vystudovala finance a ekonomii, ze kterých získala diplom, vždy tušila, že její opravdovou vášní je umění. Místo korporátního světa se nakonec vrátila ke svému koníčku a 15 let se zaměřovala na design a výrobu šperků s drahými kameny. Od této práce se nakonec dostala i k designu stříbrných komponentů, když zjistila, že trh nenabízí tvary, jaké by si představovala. Z nového hobby se brzo stalo výnosné podnikání, jelikož tyto designy začala prodávat dalším šperkařským značkám, až se nakonec rozhodla vytvořit vlastní značku – a tak vznikl Amoracast.

 

Doplňky, které si stojí za svou kvalitou

 

Amoracast se hrdě hlásí za kvalitu svých komponentů, které se vždy budou skládat z 92,5% stříbra. Za toto měřítko ručí, stejně jako za to, že své komponenty neustále testují v laboratoři, aby si mohli být sami stoprocentně jistí, že jejich zákazníci dostávají, co si kupují. Spolupracují pouze s továrnami, které splňují mezinárodní obchodní standardy a zaručují svým zaměstnancům bezpečné pracovní podmínky a spravedlivou odměnu.

 

 

Stříbrné šperky vermeil

Amoracast nabízí mimo stříbrné varianty také provedení vermeil. Jedná se o techniku, kdy se komponent, jehož základem je stříbro 925/1000 potáhne tenkou vrstvou zlata. Toto zlato musí mít minimálně 10k. Amoracast však nabízí přívěsky, spojovací díly, náušnicová ramínka a korálky s pozlacením 14k zlatem. Tato technika je oblíbená především proto, že pokud by se pozlacení časem ošoupalo, pak zůstává stále kvalitní šperk z vzácného kovu namísto obyčejné bižuterie.

 

 

         

 

Luxusní design za dobrou cenu

 

Amoracast se skutečně může pyšnit rozmanitostí různých tvarů, od komplikovaných výjevů jako jsou ptáčci na větvičkách, po minimalistické organické designy. Kromě toho se většina dá použít na několik různých druhů šperků. Přívěsky a spojovací díly tak snadno využijete jako náušnicová ramínka a naopak. Ze stejných komponentů si tak můžete snadno poskládat několik různých doplňků, které budou vždy originální. Šperky jsou také cenově dostupné a jejich materiál vám zajistí dlouhou životnost.

 

 

Motiv pro každého

 

Je libo vrstvený náramek nebo Boho náhrdelník? Máte rádi neopracované nepravidelné šperky nebo chcete náušnice, které o vás budou říkat, že jste duší romantik? Amoracast nabízí několik různých tvarů oblíbeného lotosu, sakury a také další přírodní a květinové motivy. V nabídce najdete i jednoduché kruhy, kosočtverce a nebo neurčité motivy, které zavedou vaši fantazii kam je jí libo. Vybrat si může opravdu každý a díky rozmanitosti sortimentu tyto komponenty snadno zkombinujete s čímkoliv, od luxusních SWAROVSKI korálků nebo perel po populární korálky z minerálů.

 

    

 

 

 

Produkty této značky naleznete v těchto kategoriích zobrazit skrýt

Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /

1 2 3 4 5