Advent ve znamení slev: 10% sleva na MIYUKI Delica!

Advent ve znamení slev: 10% sleva na MIYUKI Delica! 28.11.2019
Ať už tvoříte vánoční dekorace, dárky nebo tvoříte jen tak pro radost, sleva 10 % na celý sortiment MIYUKI Delica se vám určitě bude hodit!

Milé korálkářky, milí korálkáři,

za pár dní zapálíme první svíčku na adventním věnci. Pomalu, ale jistě nás obklopuje všudypřítomná vánoční atmosféra a těšíme se na společně strávené chvíle s rodinou a přáteli.   

Se začátkem adventu pro vás máme SLEVU 10 % na všechny produkty od značky MIYUKI Delica, které najdete u nás na e-shopu. Produkty jsou na tyto dva dny již zlevněné a není potřeba žádný slevový kód. Sleva se vztahuje pouze na základní balení, ne na zvýhodněné balení.

Akce platí pouze dnes 28. 11. a zítra 29. 11. 2019, tak neotálejte se svou objednávkou!

Věříme, že i u Vás jsou přípravy na Vánoce v plném proudu. Pokud ještě nemáte všechny dárky, můžete se nechat inspirovat v našem dárkovém rádci. Nezbytnou součástí Vánoc je také vánoční výzdoba, která se dá lehce vyrobit z korálků. Inspiraci na vánoční hvězdy, andělíčky a mnoho dalšího můžete najít na našem webu v přehledném rozcestníku. Můžete si vyrobit třeba hvězdu z obrázku níže, návod na ni najdete zde. A když přizvete k tvoření celou rodinu, protože to k vánocům také patří, tak to bude ještě větší zábava! 

Doufáme, že vás akce potěší a budeme rádi, když se s námi podělíte o své korálkové výtvory. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku

2019-11_1AdventaMiyuki_BLOG_720x720