9 předsevzetí pro rok 2019

Rok 2019 je tady a s ním i nový začátek! Toužíte se naučit další jazyk, více sportovat nebo upustit od některých z vašich zlozvyků? Vytvořte si s námi ideální talisman, který vám na cestě za lepším Já pomůže!
9 předsevzetí pro rok 2019

Pátek, 28. prosinec 2018

Přelom roku přirozeně věnujeme bilancování. Co se nám v uplynulém roce povedlo, co nás bavilo a kde je naopak prostor pro změnu k lepšímu. Je vědecky prokázáno, že náš mozek má tendenci veškeré změny směřovat k přelomovým datům. Od pondělí, od prvního, od narozenin… a přelom roku je tím největším milníkem.

Pokud i vy máte do roku 2019 plány, jak svůj život posunout k lepšímu, máme pro vás několik tipů na talismany, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

Využijte pozitivní energie minerálů a dřevin

Je známo, že drahé kameny mají blahodárný vliv na lidské tělo. Mohou nám pomoci dodat odvahu, lépe se koncentrovat nebo nás prý mohou posílit v boji se zdravotními obtížemi. Stejně tak vzácné dřeviny. Protože se jedná o přírodní materiály a my jsme stále součástí přírody, pomáhají nám se lépe napojit na přirozené toky energie. Využijte toho ve svůj prospěch a vyrobte si náramek, který vám dodá přesně tu sílu, kterou pro své plány potřebujete!

 


Naučím se cizí jazyk

Naučím se jazyk

Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem… Otřepaná fráze, ale stále pravdivá. Rozumět a domluvit se více jazyky nám pomůže ve škole, v práci i v soukromém životě. Objednat si na dovolené zmrzlinu je jednodušší, když k tomu nemusíte používat ruce. 
 

Na náramek jsme použili:


Udělám si víc času na sebe

Najdu si čas na sebe

Pořád se za něčím honíme. Dobrovolně i nedobrovolně a je fajn z toho kolotoče občas vystoupit. Ačkoliv to zní divně, aby se vám dařilo dát svému volnému času nějaký řád a pravidelnost, chce to odhodlání, jako kterákoliv jiná změna.

 

Na náramek jsme použili:

Nebudu se vztekat

Co si budeme říkat, asi nikdo se nevztekáme dobrovolně. Ale občas si prostě nemůžeme pomoci. A pak jsme protivní okolí i sobě… To je určitě něco, na čem stojí za to zapracovat!

 

Na náramek jsme použili:

Přestanu kouřit

Zbavit se zlozvyku, který bez nadsázky kazí vzduch, je víc než žádoucí. Zkuste si spočítat, kolik korálků byste si mohli v roce 2019 koupit, kdybyste neutráceli za cigarety? No, není to samo o sobě už dostatečná motivace?

 

Na náramek jsme použili:

Najdu si lásku

Jestli dodržíte tohle předsevzetí nezávisí sice tak úplně na vás, ale přeci jen můžete jít štěstíčku naproti… Buďte v pohodě, ciťe se dobře a mějte rádi sami sebe. V okolí se určitě objeví někdo, koho vaše energie přiláká.

 

Na náramek jsme použili:

Začnu zdravě jíst

Pohled do zrcadla vás zatím netrápí, ale uvědomujete si, že na kávě a hranolkách nevydržíte žít do sta? Začít si se zeleninou, luštěninami a oříšky nemusí být vždycky snadné. Ale vaše tělo se vám odmění! Představte si už dnes, co všechno v novém zvládnete s tou záplavou energie!

 

Na náramek jsme použili:

Najdu si novou práci

V práci trávíme velkou část našeho bdělého života. Když už nemůžeme říct, že svoji práci milujeme, měli bychom ji mít aspoň rádi. Pracovat na něčem, co nám dává smysl, děláme to dobře a jsme za to adekvátně ohodnoceni. Zatím to tak nemáte? Je na čase to změnit! Žijeme přeci jen jednou.

 

Na náramek jsme použili:

Postarám se o své finance

Všichni dobře víme, že korálky nejsou jediná věc, co se umí rychle rozkutálet. Aby na konci roku 2019 byla vaše finanční bilance příznivější, je třeba se zamyslet nad svými prioritami. Sepsat si plán a držet se ho. Držíme vám k tomu palce!

 

Na náramek jsme použili:

Zhubnu

Ať už vás k této změně dohnala přemíra cukroví, řízků a salátu nebo zcvrklý šatník, neváhejte a pusťte se do toho. Ale všeho s mírou! Aby vám při všem to sportování a přemýšlení nad jídelníčkem zbyl ještě nějaký čas na korálky.

 

Na náramek jsme použili:

Více o jednotlivých minerálech se dozvíte v naší encyklopedii. Pokud chcete vědět víc o původu a účincích exotických dřevin, připravili jsme pro vás další článek.

Související články

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vše je OK

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vekmi rychlé vyřízení, široký sortiment, velmi ochotné prodavačky

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Jako obvykle vše v pořádku